Willa Łąkowa – dom w sercu natury

Krajobraz Pojezierza Gostynińskiego jest urozmaicony dzięki utworom polodowcowym, piaszczysto-żwirowym pagórkom porośniętym borami sosnowymi, lasami mieszanymi, jeziorom oraz wzgórzom morenowym. Przez miasto przepływają dwie rzeki – Skrwa Lewobrzeżna i Osetnica. W części wchodzącej w skład Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, występują ciekawe okazy flory i bogata fauna. W samym Gostyninie znajdują się trzy rezerwaty przyrody – Rezerwat przyrody Dybanka, Rezerwat przyrody OsetnicaRezerwat przyrody Drzewce, a w okolicy jest ich łącznie kilkanaście.

Pojezierze Gostynińskie rozciąga się na powierzchni 390 km kw. pomiędzy Gąbinem, Gostyninem i Włocławkiem, na lewym brzegu Wisły. Składa się z ponad 40 jezior różnej wielkości, z których z czego najbardziej znanymi są jezioro Lucieńskie, Zdworskie, Białe, Skrzyneckie, Sumino, czy Gaśno.

Willa Łąkowa znajduje się w zacisznej części Gostynina i otoczona jest przyrodą graniczącą z obiektem, a także własnym uroczym ogrodem utrzymanym w stylu parkowym. Lokalizacja zachwyca nie tylko bliskością przyrody, ale także dostępnością znajdujących się w mieście sklepów, aptek, urzędów i atrakcji połączoną z bliskością największych czy szczególnie malowniczych jezior (Białe, Lucieńskie, Sumino i Gaśno – po ok. 8 km, Skrzyneckie i Zdworskie – po ok. 18 km).

To miejsce wprost idealne do pieszych wędrówek, podróży rowerowych, uprawniania sportów wodnych, czy beztroskiego odpoczynku na rozlicznych plażach. Nasz obiekt doskonale sprawdza się też w roli „punktu wypadowego” oraz miejsca do pracy w zacisznym otoczeniu.

Monika
Monika
2020-12-01
9,0
Superb
Paweł
Paweł
2020-12-01
10
Jestem bardzo zadowolony, na pewno tu wrócę przy następnej okazji. ☺Śniadanie bardzo dobre, świetna lokalizacja, przemiła obsługa. Polecam.
Beata
Beata
2020-10-01
10
☺Cudowny ogród!
Eli&pio
Eli&pio
2020-10-01
10
Zadowolona ☺Bardzo czyste pokoje. Ładnie urządzone. Polecam ☹Bardzo akustyczne pokoje. Ciężko zamykające i otwierające się drzwi.
Anonymous
Anonymous
2020-10-01
6,0
☺Czysto, ładna okolica. ☹Pokój nie był gotowy na czas. W łóżku opisanym jako podwójne były dwa materace (niewygodne).

Willa Łąkowa znajduje się w Gostyninie, w województwie mazowieckim. Jest usytuowany 26 km od Kutna, 26 km od Płocka, 40 km od Włocławka, a także 75 km od Łodzi, 87 km od Torunia, 120 km od Warszawy i 172 km od Poznania.

Gostynin to malownicze miasteczko, stolica Pojezierza Gostynińskiego i Powiatu Gostynińskiego, położone tuż obok Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Znajduje się w południowo-zachodniej części Mazowsza na krawędzi Wysoczyzny Kujawskiej. Tędy przebiegają ważne trakty drogowe z Płocka do Kutna oraz z Sochaczewa do Włocławka, a także powstała w 1924 roku linia kolejowa łącząca Kutno z Płockiem. Gostynin posiada ponadto świetny dostęp do autostrady A1.

willa_ogrody_pomnik
willa-gostynin-pokój-9
willa-gostynin-łąkowa-sala

Willa Łąkowa to 8 uroczych pokoi z prywatnymi łazienkami wyposażonymi w prysznice. W naszej ofercie posiadamy pokoje trzyosobowe, dwuosobowe oraz jednoosobowe. Dwa pokoje trzyosobowe wyposażone są w jedno łóżko podwójne oraz jedno pojedyncze, a także balkon z pięknym widokiem. Jeden pokój trzyosobowy posiada trzy pojedyncze łóżka. Dwa pokoje dwuosobowe wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka, natomiast jeden pokój dwuosobowy posiada jedno łóżko podwójne.

W każdym pokoju znajduje się telewizor LED wyposażony w kanały cyfrowe, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz słodki upominek. Dla każdego gościa zapewniamy także zestaw kosmetyków i ręczników.

W obiekcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi oraz zniewalający ogród z basenem, z którego można bezpłatnie korzystać w gorące dni. Na terenie obiektu znajduje się zadaszony taras z miejscem do odpoczynku. Na specjalne życzenie gości udostępniamy również miejsce do grillowania.

Goście mogą skorzystać z pysznego śniadania kontynentalnego w formie bufetu szwedzkiego. Na specjalne życzenie gości serwujemy również śniadania do pokojów. Śniadanie składa się z dwóch ciepłych posiłków oraz innych dodatków. Śniadanie jest podawane odpłatnie lub jest elementem zakupionego pakietu.

Obiekt wyposażony jest w bezpłatny, monitorowany parking, który znajduje się bezpośrednio przy budynku.

Skontaktuj się z nami

Telefon

797 748 316

E-mail

recepcja@willa-gostynin.pl

Adres

ul. Łąkowa 11, 09-500 Gostynin

120km

Warszawa

75km

Łódź

87km

Toruń

172km

Poznań